Polska Fundacja Narodowa

Dzień dobry.

Z radością informujemy o możliwościach rozwoju projektów oświatowych, kulturalnych i naukowych, organizowanych przez Polską Fundację Narodową. Fundacja ta, działając z zamiłowaniem do podtrzymywania tradycji narodowej i rozwoju świadomości społecznej, dedykuje znaczące środki finansowe na inicjatywy zgodne z polskim dziedzictwem i przedsiębiorczością.

Organizacje pozarządowe oraz inne podmioty z osobowością prawną, których działalność rezonuje z celami Fundacji, mogą ubiegać się o dofinansowanie do maksymalnie 95% wartości projektu, z minimalnym wkładem własnym na poziomie 5%. To wsparcie otwiera drzwi do realizacji projektów naukowych, naukowo-technicznych, edukacyjnych, kulturalnych, a także związanych z ochroną zdrowia i środowiska.

Niezachwiana jakość naszych usług w “Personal Development & European Projects” zapewnia, że proces aplikacyjny, który może wydawać się skomplikowany, staje się efektywny i przystępny. Nasze zaangażowanie i skuteczność w pozyskiwaniu dotacji to nie tylko praktyczna gwarancja sukcesu, ale i pewność, że Państwa projekt otrzyma dofinansowanie, które w pełni wydobędzie jego potencjał.

Wnioski są przyjmowane na bieżąco, a więc doskonały moment na działanie jest właśnie teraz! Nie pozwól, aby ta okazja przeszła obok. Skontaktuj się z Personal Development & European Projects, abyśmy mogli wspólnie pracować nad złożeniem wygrywającego projektu. Z niecierpliwością czekamy, aby wspierać Państwa projekty, które przyczyniają się do rozwoju i promocji Polski.

Facebook
Instagram